Kobieta , 31 lat Witam mam tluszczaka nad lewym posladkiem mniej wiecej w miejscu gdzie sa te dziurki po oby dwuch stronach plecow bylam u chirurga onkologa i stwierdzil po dotknieciu ze to tluszczak i umowil mnie na zabieg wyciecia i mam pytanie czy tluszczak moze byc przyczyna otylosci nie jem duzo chodze 3razy w tyg na zumbe i cwiczenia a schudnac nie moge czy to moze byc przyczyna tego ze mam tluszczaka w takim miejscu
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Dermatologia – Jeśli złość sprawia, że stajesz się blady, wściekłość z kolei powoduje, że twoja twarz oblewa się czerwienią, z powodu zimna zaś siniejesz, to takie zmiany barwy skóry są zasadne i łatwo wytłumaczalne. Gdy jednak ni stąd, ni zowąd na skórze pojawiają się czerwone plamy lub inne zmiany, mogą one być zapowiedzią rozmaitych chorób.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: