Jak usunąć widoczny cellulit?

Witam, mam 23 lata 168 cm wzrostu i ważę 53 kilo. Ćwiczę od 3 dni do 4 na siłowni w tym raz z trenerem. Nie trzymam żadnej rygorystycznej diety ale staram się jeść zdrowo (nie pije żadnych gazowanych napoi,słodzonych soków, nie jem fastfoodów, soli i cukru używam sporadycznie) A mimo to mam b.widoczny cellulit i w dodatku nie kończy się na udach i pośladkach ale obejmuje również ŁYDKI i PRZEDRAMIONA. Czym to może być spowodowane? Jak z tym walczyć ? Co robić?

Dzień dobry,

W walce z cellulitem najlepiej sprawdza się kompleksowe działanie- aktywność ruchowa, zdrowe odżywianie, odpowiednie nawadnianie organizmu oraz zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. Proszę pamiętać, że zabiegi powinni być uzupełnieniem całości. Istnieje wiele sprawdzonych zabiegów wykorzystujących fale akustyczną, ultradźwiękową czy radiową, które pomogą zredukować cellulit, poprawią krążenie oraz koloryt skóry. W celu dobrania najlepszego zabiegu dla Pani (w zależności czy cellulit jest wodny czy tłuszczowy) najlepiej zgłosić się do specjalisty na konsultacje.

Pozdrawiam serdecznie.