Jak usunąć wszywkę alkoholową?

Witam jakiś czas temu wszylem sobie wszywke alkholowa zrobiłem to tylko i wyłącznie dla swojej dziewczyny aby była spokojna ponieważ pracuje w delegacjach kontaktowałem się tez z poradnia uzależnień i po rozmowie stwierdzono ze ze mną wszystko okej czy jest możliwość wyjęcia tego ze mnie ? Rozstałem się z ta dziewczyna i chce zacząć żyć jak normalny 20 a niestety wiadomo ta wszywka jest dla mnie jak kula u nogi. Proszę o szybka odpowiedz z góry dzięki :)

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zabiegu usunięcia Esperalu, dokonuje Chirurg, po wcześniejszej/rozpoznawczej konsultacji lekarskiej.

Z życzeniami zwyczajnej pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605