Jak usunąć zaskórniki i wągry na brodzie?

Jak usunąć zaskórniki i wągry na brodzie,nosie,policzkach,czole, prosaki i tzw.kaszkę pod oczami?nie da się tego wycisnąc,złapać,ciągle się mnożą.wiele produktów(paski,kuracje,maści)ma "zapobiegać"powstawaniu(a i tak nie działa)a ja potrzebuję Czegoś co ZLIKWIDUJE te ISTNIEJĄCE. Szczególnie wągry są b.widoczne.nie mam środków na lekarzy,dojazd(u mnie nie ma nawet ośrodka zdrowia).poza tym to powszechny problem i nikt z nim nie chodzi od razu do specjalisty.jakie apteczne środki mogę stosować?

Już Pani zauważyła, że obietnice reklamowe nie działają. Trzeba zastosować coś, co rzeczywiście działa, niestety, ta grupa leków jest na receptę, więc mimo trudności z dojazdem trzeba będzie pójść do lekarza.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej . Po konsultacji lekarz dobierze odpowiednei zabiegi.
Bardzo pomocne są zabiegi peelingów medycznych+ peeling kawitacyjny. Lekarz doradzi prawidłową pielęgnację oraz wyłapie błędy pielęgnacyjne.