Jak usunąć żółte plamki na oczach?

Witam. Mam 25 lat i od jakich 3 lat pojawiły mi się żółte plamki na gałkach ocznych. Jak i na lewym i prawym oku. Czy da się to usunąć?

Witam,
trudno się domyśleć z opisu czy te plamki są na skórze czy na samej gałce ocznej?
Pacjenci zwykle słowo "oko" używają na wszytsko na boki od nosa:)
Jeżeli żółte plamki są na skórze to można je usunąć bez problemu.
Te z gałki ocznej też można usunąć jeżeli się niepodobają ale oczywiście przed taką decyzją trzeba odbyć kontrolę okulistyczną.

Oczywiście każdy przypadek jest innym i każdy trzeba rozważać indywidualnie.