Jak usuwa się guzki piersi?

W USG w piersi lewej centralne zabrodawkowo nieregularny, hypoechogeniczny guz o wymiarach 23 x 16 mm. Rozpoznanie: Invasive carcinoma NST NG-2; G-2; IM: 6 mitoz/10HPF podtyp biologiczny: Luminalny A kategoria: B5. Z biopsji ER Estrogen Receptor (3 +), PR Progesteron Receptor (2+). Czy jest konieczna operacja czy można w inny sposób usunąć guzek np. przez lampy? Bardzo proszę o odpowiedź i dziękuję.

Droga pani ,powyższy wynik wymaga przede wszystkim pilnej konsultacji z lekarzem prowadzącym i wyjaśnieniu strategii postępowania. Lekarz na podstawie wszystkich badań podejmie decyzję - co w pani przypadku będzie najlepsze.