Jak usuwać przebarwienia z nóg?

Witam, mam na nogach (kostki, stopy, piszczele) takie oto przebarwienia(wybroczyny?) https://zapodaj.net/efa85f9e63f3d.jpg.html Podobne, choć w dużo większym stopniu zaawansowania, posiadają moja babcia i mama. Zapytawszy pani dermatolog o tę kwestię, otrzymałem jedynie szybkie spojrzenie i stwierdzenie "taka pana uroda". Nie jest to bardzo kłopotliwe, ale nie ukrywam, że wolałbym się tego pozbyć, a że może też zwiastować jakieś problemy zdrowotne, to wolę się upewnić.

Dzień dobry

Trudno postawić diagnozę na podstawie zdjęcia, proszę skorzystać z gabinetu gdzie Pana problem zostanie potraktowany poważnie.

serdecznie pozdrawiam

IJ