Jak utrzymać przy sobie partnera?

witamchciałabym sie zapytac jak mam zrobic zeby moj parter został zemna wszystko robie zle miałam kiedys meza zmarł mi juz 13 lat byłam sama z synem bo maz zmarł poznalam mojego partnera zakochałam sie i kocham go nadal ale cos sie w nim zmieniło co powiem lo wszystko jest kłamstwem tak mi mowi co mam zrobic zeby został przy mnie juz nawet mysleo odebraniu sobie zycia nawet codziennie biore juz 3 tabletki o nazwie bibloc prosze o rade i pomocpragne zeby pokochał mnie tak jak ja go kocham

Witam, powinna Pani koniecznie porozmawiać i lepiej omówić ta sytuację ze specjalistą-psychologiem. Czasami wydaję nam się że życie bez drugiej osoby nie ma sensu, ale czy na pewno? Zachęcam do rozmowy, zawsze nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście, skoro chce Pani zatrzymać partnera-to ,,trucie się" lekami wyklucza Pani zamiary.Proszę udać się na wizytę.Pozdrawiam serdecznie.

Zachęcam do spotkania z psychologiem. Na obecna sytuacje składa się nie tylko kryzys związany z trudnościami w związku, ale także nieprzepracowane emocje związane z utrata poprzedniego męża, a także być może nieadaptacyjne schematy i zachowania w relacjach interpersonalnych, które prowadza do trudności. Wspólna praca z psychologiem pozwoli Pani zyskać wsparcie, ale także przepracować emocje, domknąć je i dokonać zmian, które umożliwią zawieranie satysfakcjonujących relacji.
Spotkanie z psychoterapeutą jest tym bardziej konieczne jeśli ma Pani myśli samobójcze.