Jak utrzymać relacje z partnerem?

Nie wiem co robić mam .z mężem 8 lat ślubu 8 lat mąż na ciężarówce w trasie ..od4 lat kryzys w związku zadkie spotkania zadkie rozmowy zdrady z mojej strony o których mąż wie.gniew męża oschlosc opryskliwosc.mamy 2 Dzieci.były rozwody rostania szybkie powrotu było dobrze że strony męża na chwilę na parę miesięcy.namawialam na terapię nie zgodził się.od roku mam partnera jestem w ciąży mąż wie miałam brać z nim rozowd on nie chcę płacze blaga o szanse mówi że nas zabierze do Anglii tam pracuje ale muszę usunąć nie jego ciążę.obiecał terapię czego nigdy nie chciał.sytuację finansową z mężem zawsze mam bardzo dobra .mój obecny partner nie ma nic .mimo ciąży nic nie odłożył.od pol roku w dużym mięscie nie umie dobrze zarobić .nie ma organizacji.kocham jego do męża mam sentyment i nie ma starchu o brak chleba co robić kogo wybrać ...jeśli mąż nagle chcę nas zabrać do siebie A wcześniej wracał raz na pół roku na tydz i niej chciał terapi pewnie teraz mu zależy..boję się o obecnego partnera załamie się ale ciągle liczy tylko na kasę od mamy mając 30 lat zaraz kończy się umowa najmu A on od pol5 roku tylko fajki i nie umie znaleźć dobrej pracy proszę p pomoc

Witam Panią,
proponują aby to Pani jak najszybciej poszła do psychoterapeuty, aby podnieść swoją samoocenę. Przyciągamy do siebie, do swojego związku takich partnerów jakimi sami jesteśmy. Z Pani wywodu wynika, że wszyscy jesteście ludźmi nieodpowiedzialnymi, którzy starają się przerzucić odpowiedzialność na innych. A może zastanowi się Pani co Pani daje swoim dzieciom? Czy Pani dzieci są odpowiednio zaopiekowane? I czy to trzecie dziecko, które ma się narodzić będzie szczęśliwe z tak nieodpowiedzialnymi rodzicami? Uważam, że tylko przepracowanie Pani trudności związanych z wyborem partnera, z odpowiedzialnością, uczciwością i dobrą samooceną pozwoli Pani stanąć samodzielnie na nogi i uporządkować życie Pani i Pani dzieci.

Pozdrawiam serdecznie życząc powodzenia, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl