Jak uzupełnić dietę jarską?

Dzień dobry! Stosuję dietę głównie jarską, okazjonalnie spożywam produkty mięsne i nabiał. Po kilkudniowej obserwacji i notowaniu każdego przyjmowanego pokarmy okazuje się, że w mojej diecie brakuje białka. Wiem, że powinnam uzupełnić je naturalnymi produktami (strączki, nabiał, mięso) ale wiem że na pewno tego nie zrobię. Czy w tej sytuacji mogę uzupełnić swoją dietę niewielką ilością odżywki białkowej naturalnej dla sportowców?

Może Pani, ale najlepiej zbilansować sobie dietę u dietetyka. Żeby nadmiernie nie obciążyć nerek. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.