Jak walczyć z alergią kontaktową?

Witam. Od 1.5 roku walcze wciaz z alergia kontaktowa. Z wynikow testow platkowych stwierdzono u mnie alergie na nikiel , kobalt i pallad... zaczelo sie od rak a na chwile obecna jestem cala pokryta bablami podchodzacymi woda. Lekarz u ktorego sie lecze stwierdzil ze nie mozna tego wyleczyc. Blagam pomozcie mi... Luiza

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u alergologa i przede wszystkim unikanie kontaktu z powyższymi . Sadze ze może być konieczność powtórzenia testów alergicznych