Jak walczyć z brakiem apetytu?

Witam. Mam 18 lat, waże 56 kilo przy wzroście 169, mam totalny brak apetytu już 5 dzień. Nie wiem czym to może być spowodowane, może dlatego że chłopak mnie zostawił? Jak mam przekonać się do jedzenia?

Witam! W tym przypadku brak apetytu najprawdopodobniej spowodowany jest stresem związanym z rozstaniem. Może być również wynikiem wirusowej infekcji przewodu pokarmowego. Niestety nie ma skutecznej metody na poprawę apetytu w tej sytuacji. Wszystko powinno wrócić do normy w miarę upływu czasu.