Jak walczyć z lękiem przed bliskością seksualną z mężczyzną?

Jak walczyć z lękiem przed bliskością seksualną z mężczyzną ? Mam 24 lata i wciąż jestem dziewicą :(( Boję się bliskości z partnerem, choć mam ochotę na jego pieszczoty. Dlaczego czuję blokadę mimo tego, że już mam tyle lat. Nikt mnie nie skrzywdził i nie mam urazów z przeszłości ... Czy powodem może być wychowywanie się bez ojca ?? Jak walczyć ze sobą by w końcu doszło do stosunku ?? Ja tego chcę, pragnę wręcz, ale za każdym razem czegoś się boję :(( Może to kompleksy, które w sobie mam ??

Warto też zastanowić się czego konkretnie obawia się Pani w związku z takim rodzajem bliskości - bólu, braku doświadczenia, tego, jak odbierze Panią partner, może czegoś jeszcze innego? Jak już uda się Pani określić czego dotyczą obawy, zachęcam do otwartej rozmowy na ten temat z partnerem.

Pozdrawiam!