Jak walczyć z nerwicą natręctw?

Witam, cierpię na nerwicę natręctw, przez którą nie mogę normalnie żyć, powtarzanie wielokrotnie tych samych czynności rodzi we mnie stres.. niepowtarzanie tych czynności również. Jak walczyć z nerwicą natręctw? Czy da się ją pokonać i normalnie życ? Z góry dziękuje za pomoc.

Witam

Nerwicę da się pokonać. Skuteczna jest regularna psychoterapia, w niektórych przypadkach łączona z farmakoterapią. Proszę udać się do psychoterapeuty, który pomoże pozbyć się napięcia i wskaże sposoby radzenia sobie z natręctwami.

Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Binder