Jak walczyć z nerwicą natręctw i poceniem się?

Notorycznie przed wyjsciem sprawdzam kurki od gazu i wiele innych rzeczy typu odłączone listwy, schowane żelazko czy urzadzenia elektryczne są wyłączone i tak potrafie wychodzic z domu nawet do 30 minut lub godziny .Dodam że ciągle sie pocę i wiecznie jestem głodna Czytałam ze to nerwica natręctw tylko jak sie tego pozbyc :( ?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza