Jak walczyć z obniżonym libido i brakiem przyjemności?

Witam od dłuższego czasu zauważyłam u siebie coś takiego że nie moge sie w ogóle podniecić ani tez nie robi mi sie mokro nigdy tak nie miałam co to może być takiego ?

Mgr Agnieszka Urzynicok

Nie napisała Pani nic o możliwych przyczynach takiej sytuacji, a to od nich mógłby zależeć sposób postępowania. Warto byłoby skonsultować się z seksuologiem.

Dzień dobry!

Nie wspomina Pani, jak wyglądało dotychczasowe życia seksualne, jakie jest obecnie, od jak dawna utrzymuje się problem itp., a to istotne informacje. Zachęcam do dłuższej rozmowy z lekarzem ginekologiem lub seksuologiem (lekarzem lub psychologiem).

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności powinna Pani się udać do ginekologa lub lekarza seksuologa, celem zdiagnozowania / wykluczenia przyczyn somatycznych.