Jak walczyć z wulgaryzmami na temat kobiet?

witam mam pytanie chciałbym się dowiedzię co mi jest i jak z mogę z tego wyjść o tusz nigdy nie miałem dziewczyny każdy mi mówi że jestem dobry i przyszła kobieta będzie miała ze mną dobrze .Ja się tak już nastawiłem bo nigdy mi nie wychodziło z kobietami i śmie twierdzić że jak jestem cichy i dobry to jestem nudny a takich dziewczyny nie chcą i jak każda kobiete widze i osoby w związkach włanczaja mi sie wulgaryzmy w myśli że kobiety są k.. i wiele innych nie umiem z tym walczyć

Witam Pana Serdecznie,

Proszę nie walczyć..., i dążyć do rozumienia i przyjrzenia się, co jest prawdziwą przyczyną takich przekonań i postrzegania kobiet przez Pana.

Zachęcam Pana mocno do rozważenia rozmowy i ewentualnej pracy z psychologiem
( w ramach NFZ-tu lub prywatnie ).

Życzę Panu tylko pięknej relacji,
Irena Mielnik-Madej

Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa, psychoterapeuty. Specjalista pomoże Panu nie tylko przyjrzeć się i zrozumieć przyczyny niepowiedzeń w relacjach, a także przeżywanej złości i frustracji w związku z tym (która objawia się m.in wulgaryzmami). Pomoże także wprowadzić w zachowanie, postrzeganie siebie i innych zmiany, które pozwolą na poprawę relacji interpersonalnych i wzrost satysfakcji z nich. Zachęcam do działania! Można to zrobić w Poradniach Zdrowia Psychicznego, NZOZach mających kontrakt z NFZ lub w gabinetach prywatnych. Do psychologa, na psychoterapię (refundowaną) potrzebne będzie skierowanie wystawione albo przez lekarza rodzinnego albo przez lekarza psychiatrę. Do lekarza psychiatry nie potrzeba skierowania.