Jak widocznie schudnąć w tydzień?

Mam 13 lat, 165 cm wzrostu i ważę ok. 65 kg. Jestem za gruba! Wcześniej miałam grube tylko nogi, ale ostatnio tłuszczu zaczęło przybywać także na brzuchu i rękach. Codziennie wykonuję ok. 13 różnych ćwiczeń na nogi, pośladki, ramiona, brzuch. Jak mogę schudnąć w ciągu 1 tygodnia ?
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoje BMI (23,9) w odniesieniu do siatek centylowych wskazuje na nadwagę, ale nie mogę jej stwierdzić, gdyż nie znam budowy Twojego ciała. W okresie dorastania za sprawą hormonów zwiększa się masa ciała i zaczyna gromadzić tłuszcz, głównie w okolicy bioder, ud. Proporcje Twojego ciała jeszcze się będą zmieniać, więc możliwe, że za jakiś czas wyrośniesz z nadwagi.

Niestety nie wiem jak się odżywiasz i czy Twoja masa ciała wynika z małej aktywności fizycznej i przejadania się, więc byłoby dobrze, gdybyś zasięgnęła konsultacji lekarskiej.

Nie wolno Ci się odchudzać na własną rękę. Ryzykujesz tym utratę zdrowia, urody, a nawet płodności.

W ciągu tygodnia nie schudniesz. Z pewnością nie przytyłaś w ciągu tygodnia, zatem utrata tkanki tłuszczowej będzie wymagać trochę czasu i wysiłku fizycznego z Twojej strony.

Przede wszystkim zdrowa dieta polegająca na unikaniu cukru i słodyczy, fast foodów i tłustych potraw oraz ruch!

Pozdrawiam