Jak wpływa silny stres na dziecko w 24 tygodniu ciąży?

Jak wpływa silny stres na dziecko w 24 tygodniu ciąży? Dodam, że jestem po nieprzespanej nocy z powodu bardzo stresującej sytuacji rodzinnej w domu. Maleństwo bardzo kopało w nocy, wierciło się, teraz w dzień pobolewa mnie cały brzuch i jestem jeszcze lekko poddenerwowana.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością nie jest to dobre dla dziecka. Silny stres może nawet zagrażać ciąży.