Jak wrócić do figury sprzed ciąży?

Dobry wieczór. Mam 25 lat pól roku temu urodziłam córeczkę. Moja waga z przed ciąży 54 waga do porodu 71 a obecnie ważę 63 (wzrost162) ;( (9kg jak dla mnie za dużo) Ciężko jest mi powrócić do poprzedniej masy ciała... Obecnie od 3 lat choruje na niedoczynność tarczycy a od pół roku mam przerwę w braniu lekarstwa (mój specjalista kazał odstawić i po pół roku ponownie zrobić wynik) Jak na razie jestem w trakcie robienia wyników. Co Pani może mi doradzić bym znów mogła wrócić do swojej figury??????

Doradziłabym Pani wizytę u dietetyka. Po przeprowadzeniu wywiadu żywieniowo-chorobowego będzie można ułożyć dla Pani indywidualny plan żywieniowy, który będzie dostosowany do Pani stanu zdrowia oraz potrzeb. Dodatkowo, opracowane zalecenia pozwolą Pani na łatwe i proste przygotowywanie posiłków, co u młodych mam jest bardzo istotne.