Jak wrócić do swojej poprzedniej wagi?

Po powrocie z Azji schudłem 5 kg. Mimo prawie pół roku po powrocie do Polski nie mogę wrócić do poprzedniej wagi, mimo iz jem jak wcześniej.

Witam,
ciężko jest określić dlaczego Pan nie chudnie w tym momencie. Podaje Pan zbyt mało informacji. Aby schudnąć należy być na tzw. ujemnym bilansie energetycznym, jeśc zdrowo a posiłki powinny być zbilansowane pod względem składników odżywczych.
Jeżeli byłby Pan zainteresowany można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pan zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pan śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk