Jak wrócić do zdrowia po kontuzji łydek?

witam. jestem tancerką i w grudniu 2014 nabawiłam się kontuzji łydek.stwierdzono zespół przeciążeniowy łydek na podstawie USG. dolegliwości utrzymują się do tej pory, pomimo rehabilitacji(pole magnetyczne, jonoforeza, laser) i eliminacji przeciążenia. z żyłami wszystko w porządku, nie stwierdzono też zapalenia mięśni, wyniki badania krwi w normie. dolegliwości są już na tyle silne że mam problemy w zwykłych pracach domowych. nie mogę długo stać, chodzić. jak wrócić do zdrowia?

To jest jedna z tych sytuacji, gdzie należy zachować wstrzemięźliwość od ruchu, a czego praktycznie zrobić nie można. Mniemam, że nie jeździ Pani na wózku. Czyli jak wykluczyć prace tych mięśni ciągle zaangażowanych w pracę. Nawet stojąc mięśnie te pracują. Celem zabiegów fizykalnych na które Pani chodziła było przyspieszenie procesow 'regeneracji', które wraz z pernamentnym 'zwolnieniem z WF' teoretycznie powinno pomóc. Niektórym zawodnikom a tak można nazwać tancerza brakuje poprostu podczas kontuzji 'braku ruchu'.