Jak wspomóc erekcję u partnera?

Mój facet ma 37 lat Jestem z nim od 7 lat i coraz gorzej u niego z erekcją nawet robienie ręki czy ustami nie pomaga stoi tylko przez minutę i opada jak uprawiamy seks nawet w połowie nie stoi do wytrysku dochodzi zbyt szybko ja nie zdążę w ogule dojść a on już kończy to trwa zaledwie 15 minut i jest po wszystkim drugi raz już nie może niewiem czy to moja wina bo go nie podniecam ale jak go pytam to zaprzecza co mam robić gdzie szukać pomocy proszę o jaką kolwiek radę lub pomoc dziękuje i pozdrawiam

Witam! Wygląda to na przedwczesny wytrysk i raczej na sprawę nerwicową. O czyjejkolwiek winie nie ma mowy. Konieczna konsultacja seksuologa. Powodzenia W. Łuczkowski.