Jak wybaczyć partnerowi fantazje seksualne?

witam mój chłopak zaproponował mi trójkącik na którego oczywiście się nie zgodziłam wybuchłam gniewam uważam to normalne reakcja kochającej dziewczyny przeprosił mnie za to tumaczac ze myślał ze mi tez było by miło i zarzekał się ze już tego nie chce jednak ja nie potrafię przestać o tym myśleć jesteśmy młodzi po 20 lat jest nam dobrze razem dlatego wytłumaczenie o nudzie nie wchodzi w grę myślę ze porostu chciał spróbować innej ponieważ jestem jego pierwsza jak o tym zapomnieć wybaczyći zaufać

Dzień dobry.

Tak się składa, że wszyscy miewamy jakieś fantazje seksualne, niekiedy takie, których nawet sami się przed sobą wstydzimy. Nie ma w tym nic nienormalnego, ani nie świadczy o jakimś zaburzeniu. Męskie fantazje o tzw. "trójkąciku" dość często pojawiają się podczas terapii (nie tylko seksuologicznej).
Jak Pani napisała, nie może Pani wybaczyć partnerowi jego fantazji, które, jak rozumiem, uraziły Panią. Fantazje jednak mają to do siebie, że pojawiać się mogą niezależnie od naszej woli. Dodać trzeba, że fantazjując o czymś, nie zawsze jesteśmy gotowi te fantazje zrealizować.
Propozycja Pani chłopaka nie musi od razu świadczyć o tym, że coś złego dzieje się w Waszym związku. Często pary opowiadają sobie o własnych fantazjach seksualnych, traktując to jako rodzaj gry miłosnej, dodającej pikanterii związkowi.
Na zakończenie dodam, że krzycząc i mając złość do partnera nie spowoduje Pani, że jego fantazje się zmienią. Co najwyżej przestanie o nich otwarcie mówić, bądź będzie im zaprzeczał, co - jak sama Pani napisała - już się stało. Dlatego sugerowałbym podjęcie z chłopakiem spokojnej rozmowy na ten temat - bez oskarżania i bez gniewu. Pani partner podzielił się z Panią intymnym wyznaniem, warto, żeby wzięła to Pani pod uwagę, co nie oznacza, że powinna się Pani na jego fantazje zgodzić. Karanie go jednak za to jest mało sprawiedliwe.

Pozdrawiam.

Nie wszystkie fantazje powinno sie realizować.
Miejmy nadzieję, że partner będzie bardziej rozważny w propozycjach.
Zalecałbym Pani jednak więcej wspaniałomyślności i nie robienia już problemu. Niezręczności, nawet duże, mogą każdemu się zdażyć...
Życzę udanego związku i zachęcam do rozmawiania z partnerem, także na temat potrzeb i fantazji wzajemnych.
Myślę, ze kulturalnie można rozmawiać na wiele tematów...
Pozdrawiam Noworocznie. JW

nie da sie zapomniec...trzeba zyc z tym, ale mozna tak zyc, aby nie bolalo...jesli partner ma takie fantazje, to ma powod (byc moze nieuswiadomiony), dla Pani istotne jest dlaczxego Pani wybrala takiego partnera, co w Pani z nim rezonuje...i przede wszystkim zajecie sie swoim bolem... nieusmierzony bol przeszkadza w zaufaniu, a wybaczac nie ma czego...on nic takiego nie zrobil...to byla tylko propozycja... pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza