Jak wydłużyć czas seksu?

Witam mój problem jest taki jak kocham się z partnerka to po 5min dochodzę jak wydłużyć czas sexu

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę spróbować prezerwatyw z środkami wydluzajacymi stosunek. Jeśli to nie pomoże sugeruje wizytę u seksuologa.

Pozdrawiam.

Warto wiedzieć, że czas poniżej 6 minut ma połowa dorosłych mężczyzn (mediana).
Proponuje zapoznać się z licznymi postami na ten temat na tym Portalu, oraz artykułami.
Jeśli Partnerce to wystarcza, to nie starałbym się tego farmakologicznie zmieniać...
Częstsze kontakty, powtórny stosunek po wytrysku oraz nie przedłużanie gry wstępnej często pomaga.
Ostrzegam przed używaniem alkoholu dla wydłużenia, to pułapka!
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl