Jak wydłużyć czas trwania stosunku?

Witam. Mój stosunek z dziewczyną trwa około 3min denerwuje to strasznie mnie i ją rowniez bo wiem że jej nie zadowalam. Chciałbym wiedzieć co mogę zrobić by to zmienić, by wydłużyć stosunek i do jakiego lekarza mógłbym się z tym udać.

Witam! Konieczna konsultacja seksuologiczna lub u psychiatry, psychologa. Najpewniej sprawa ma podłoże nerwicowe, ale to trzeba wyjaśnić. Powodzenia W. Łuczkowski.