Jak wydłużyć orgazm u mężczyzny?

Co zrobic by orgazm trwał dłuzej u mexczyzny,szybko się podniecam.

Dzień dobry!

Być może ma Pan na myśli czas trwania erekcji (wzwodu), a nie orgazmu? Szybkie, spontaniczne podniecanie się jest charakterystyczne dla wielu mężczyzn i nie musi być problemem. Często jednak zmienia się to nieco wraz z wiekiem, rosnącym doświadczeniem erotycznym itp.
Innym problemem jest wytrysk przedwczesny, czyli zbyt szybkie i niekontrolowane osiąganie wytrysku (ejakulacji) i orgazmu. W zależności od przeciętnego czasu trwania stosunku oraz od przyczyn i mechanizmu problemu, właściwą formą leczenia jest farmakologia (leki leczące wytrysk przedwczesny) i/ lub psychoterapia.
Zachęcam również do lektury licznych artykułów na portalu dot. wytrysku przedwczesnego (np. metody treningowe do stosowania samemu lub z partnerką).

Pozdrawiam!