Jak wydłużyć przerwy pomiędzy karmieniami?

Mój syn ma 2 miesiące i cały czas domaga się karmienia bardzo często. Czasem nawet co 1,5 godziny od rozpoczęcia poprzedniego karmienia. Karmie tylko piersią. Maksymalne przerwy w ciagu dnia to 3 godz. Chyba że jesteśmy na spacerze, zakupach to potrafi przespać 4 godziny. W nocy karmie go ok. 3 razy (potrafi czasem przespać 5 godzin) Czy mam karmić go za każdym razem kiedy się domaga? Tj. Płacze-wrzeszczy i otwiera buzie szukając piersi lub wkłada sobie piąstki do buzi. Czy powinnam w jakiś sposób wydłużyć przerwy miedzy karmieniami? Dodam że bardzo szybko przybiera na wadze. Waży już koło 5,5-6kg

dziecko w tym wieku powinno pić z piersi 10-15 minut przerwy między karmieniami to 2-2,5 godz, jeśli ma przerwę nocną to wydaje się że wszystko jest w porządku pozdrawiam