Jak wydłużyć standardowy seks?

Witam, mój problem polega na tym, że podczas standardowego seksu mój mężczyzna dochodzi o wiele szybciej niż podczas stosunku oralnego, który trwa bardzo długo. Co na to wpływa i jak wydłużyć standardowy seks?

Dzień dobry!

To cecha indywidualna. Dla Pani partnera klasyczny stosunek może być silniejszym bodźcem niż np. seks oralny, wywoływać szybciej i większe podniecenie, co prowadzi do wcześniejszego orgazmu.
Jaki jest czas trwania stosunku, a jaki chciałaby Pani/ Państwo, aby był?

Pozdrawiam!