Jak wydłużyć stosunek?

Witam mam problem z przedwczesną erekcją. Mój stosunek trwa zbyt krótko żeby zadowolić partnerkę. Szukam jakiejś stosownej porady jak temu zapobiec.

Proponuję uważne zapoznanie się z naszym Portalem, jest tutaj wiele materiałów edukacyjnych w tym zakresie, wiele o tym napisano.
W razie pojawienia sie pytań, proszę o ponowne pytania.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.com

Dzień dobry!

Na portalu znajdzie Pan liczne artykuły i odpowiedzi dot. metod kontrolowania momentu wytrysku i przedłużania czasu stosunku (m.in. opisy metod treningowych, ćwiczeń do stosowania samodzielnie podczas masturbacji lub podczas kontaktów z partnerką). Zachęcam do lektury i pytań w razie dodatkowych wątpliwości.

Nie podaje Pan informacji, które pozwoliłyby zdiagnozować wytrysk przedwczesny - tzn. częstotliwość współżycia, jak długo trwa stosunek, od jak dawna pojawia się problem, czy zauważa Pan zmiany czasu trwania stosunku wraz z wiekiem, rosnącym doświadczeniem seksualnym czy stażem związku itp.
Są to informacje niezbędne, aby polecić jaka droga poprawy sytuacji byłaby dla Pana najwłaściwszą.

Pozdrawiam!