Jak wydłużyć stosunek seksualny?

Witam serdecznie! Jestem mężczyzna i mam 19 lat. Mam pytanie dotyczące seksu. Od czego jest uzależnione, że podczas uprawiania seksu z moją partnerką szybko " kończę "dochodzi do wytrysku? Od stopnia podniecenia zapewne. Od niedawna dopiero zacząłem współżyć . Mój pierwszy kontakt płciowy z partnerką był dłuższy od tego ostatniego. Co mam zrobić, żeby tak szybko nie dochodziło do wytrysku, czy to się zmieni czy mam coś z tym zrobić? Jeśli tak to co? Czy już nic sie z tym nie da zrobić? Co zrobić, żeby poprawić swoje stosunki? Jak dbać prawidłowo o nasienie, żeby było zdrowe itp. Bardzo zależy mi na tym, żeby poprawić swoje stosunki, żeby je wydłużyć. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Witam serdecznie!

Wytrysk przedwczesny jest częstą dolegliwością młodych mężczyzn rozpoczynających życie seksualne. W zdecydowanej większości przypadków jest to stan przejściowy wymagający jedynie stosowania się do odpowiednich zaleceń.

Wytrysk przedwczesny związany jest z nadmiernym napięciem seksualnym mężczyzny. Sposobem na zmniejszenie doznań jest masturbacja mająca miejsce przed zbliżeniem. Innym sposobem walki z problemem jest stosowanie preparatów, kremów o działaniu znieczulającym. Pomocna może być tu prezerwatywa, która może zawierać owe substancje a dodatkowo sama w sobie zmniejszy doznania wydłuży stosunek.

Ze względu na częste podłoże psychogenne problemu niektórzy mężczyźni decydują się na kieliszek wina podczas romantycznej kolacji, który zniesie nadmierne napięcie.

Prawidłowo, każdy kolejny stosunek powinien być dłuższy. Jeżeli nie zauważy Pan takiej zależności, wskazana będzie wizyta u seksuologa.

Z kolei jakość spermy zależy głównie od diety i stylu życia mężczyzny. Dieta oparta o produkty typu fast-food, papierosy i inne używki na pewno nie są mają pozytywnego wpływu na jakość nasienia.

Pozdrawiam