Jak wydłużyć stosunek u chłopaka?

Mam kolejne pytanie, kocham się z moim chłopakiem i on dochodzi juz po ok. 15 sekundach. Czy to bardzo źle? Co ma zrobić żebyśmy mogli się kochać dłużej?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak krótki czas osiągania orgazmu jest patologią. Warto wypróbować kilka metod i tak np.: częstsze regularne stosunki lub środki miejscowo znieczulające przedłużające stosunek.

Podstawą jest regularne, dość częste współżycie i to ze stałą partnerką.
Wtedy często objaw stopniowo ustępuje.
Jeśli możliwe, to zaleca się ok. 6 kontaktów w miesiącu, co znaczy w praktyce średnio 2 kontakty w tygodniu.
W okresie niedyspozycji menstruacyjnej wskazana aktywność typu petting też doprowadzająca do wytrysku.
Z prezerwatywami i kremami znieczulającymi należy zachować sporą ostrożność, możliwe osłabienie wzwodu!
W uporczywych przypadkach lepiej skorzystać z konsultacji lekarza seksuologa.
Jako ciekawostkę podam, że skłonność do zbyt szybkiego wytrysku jest uwarunkowana genetycznie.
Pozdrawiam.