Jak wyeliminować ból w kolania i biodrze nie rezyngując z biegania?

Witam!! W lutym po badaniu MRI zdiagnozowano u mnie wypuklinę na poziomie L5-S1 uciskającą worek oponowy, wtedy bolała mnie lewa strona, od kilku miesięcy odczuwam ból głownie prawego kolana ale także ból wychodzący z prawego kolca biodrowego ciągnącego się przez pośladek do kolana, RTG kolana nie wykazało żadnych zmian. Zaznaczam że biegam 3 razy w tygodniu nie przekraczając 10km przy 1 rozbieganiu. Chciałabym się dowiedzieć jak można wyeliminować ból w kolanie i biodrze nie rezygnującZbiegania

Raczej będzie trudno, dobry rehabilitant, dużo potu i łez na kozetce i może się uda. Również dobrze by było powtórzyć mri i sprawdzić czy coś się nie zmieniło. Może blokada?