Jak wyeliminować pieczenie i ucisk w pęcherzu moczowym?

Od października mam problem z pęcherzem, mniej sikałam i częściej chodziłam do łazienki (nie była to żadna infekcja dróg moczowych, wiele razy robiłam badanie ogólne moczu i posiew-nic nie wykazało) chodziłam do urologów różnych, jeden powiedział że to pęcherz nadreaktywny, brałam leki które nie przynosiły efektów.. Poszłam więc do drugiego urologa, który powiedział że mam podrazniony pęcherz przez hemoroidy które też mi doskwierają, dostałam diclofenac w czopkach, hemoroidy trochę ustąpiły.. Ale dziwny ucisk w pęcherzu nie..pojechałam więc drugi raz, dostałam skierowanie na tomografie komputerowa pęcherza i miednicy, na którą muszę czekać do 13 lutego, od ostatniej wizyty czuję się gorzej, czuję dziwne palenie w pochwie w różnych miejscach, czasami okolice łechtaczki, a czasami okolice wejścia do pochwy , nie jest spowodowane to żadną infekcją , byłam u ginekologa , dostałam globulki które nie pomagają, uczucie palenia w pochwie jest nadal. do tego od wczoraj (29.01) czuję dziwne uczucie w nogach, jak siedzę to także czuję palenie, czasami swędzenie pośladków i przy odbycie także czuje palenie, w udach także to czuję, najczęściej jak siedzę to objawy się nasilają, dziwne mrowienie w stopach też jest, nawet jak leżę pod kołdrą to mam dziwne uczucie jakby mnie piekło to co przylega do mojej skóry..od jakiegoś czasu zauważyłam że nie widzę zbyt ostro, jakby w oddali mi się rozmazywało.. Mocz jest bardzo pomarańczowy.. Nie wiem do jakiego lekarza mam się z tym udać.. Podejrzewam też, z tego co wyczytałam w internecie, że może być to cukrzyca, która uszkodziła mój układ nerwowy(?).. Ale w mojej rodzinie nie ma nikogo kto ma cukrzycę.. Co to może być, do jakiego lekarza mam się jeszcze udać ?

Szanowna Pani, proponuję wykonać badanie glukozy i udać się do neurologa. Serdecznie pozdrawiam