Jak wyeliminować silny stres?

Witam serdecznie :) Chciałam się dowiedzieć w jaki sposób mogę poradzić sobie ze silnym stresem...? Bardzo proszę o pomoc.

Witam, warto sobie zadać pytanie czy silny stres jest związany z jakąś konkretną sytuacją teraz , czy częściej tak się Pani czuje. W sytuacji gdy stres jest związany z konkretną sytuacją - warto przyjrzeć się tej sytuacji, czy ma Pani na nią wpływ czy nie. Jeśli tak to postarać się ją rozwiązać najkorzystniej dla siebie, a jeśli nie - zastosować techniki radzenia sobie ze stresem, np. relaksacje, zadbać o siebie, zrobić to co Pani lubi robić. Jeśli natomiast czuje się Pani często zestresowana, to warto może skorzystać z jakichś treningów radzenia sobie ze stresem, lub poszukać przyczyn dlaczego tak Pani reaguje na różne sytuacje. Zachęcam do zadbania o siebie i pracy nad równowagą między obciążeniami a odpoczynkiem, aby wzmacniać siebie. Pozdrawiam, jeśli będzie Pani chciała o coś zapytać, zachęcam do kontaktu indywidualnego.
Anna Klatkiewicz