Jak wyeliminować słodycze z diety?

Jaki jest skuteczny (nawet drastyczny) sposob, zeby oduczyc, a raczej nie miec ochoty na slodyczne. Potrzebuje pomocy, poniewaz nie daje sobie juz z tym rady :(

Witam
Bardzo często na to co jemy ma wpływ nasza psychika. Proszę zacząć jeść regularnie owoce, które zawierają cukry proste, a unormują poziom glukozy we krwi. Proponowała bym zbadać sobie poziom cukru. Początki mogą być trudne więc proszę stopniowo wykluczać słodycze z diety.
Pozdrawiam Julita Krawczyk.

Witam, proponuję zacząć terapię od początku, czyli od znalezienia przyczyny częstego sięgania po słodycze. W tym celu proszę wypełnić dzienniczek żywieniowy, wg instrukcji na mojej stronie internetowej, ocenię go i postaram się znaleźć przyczynę Pani problemu.

Zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl
Serdecznie pozdrawiam