Jak wygląda grzybica pochwy?

Mam pytanie, jak wygląda grzybica pochwy ponieważ od kilku dni mnie mocno swędzi, piecze zazwyczaj miałam takie objawy gdyż jestem uczulona na spermę lecz to szybko mijało wystarczyło clitromazolum a teraz jest bardziej pieczące i drażniące mnie, pomóżcie.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Grzybica pochwy może wyglądać różnie w zależności od stopnia nasilenia od zaczerwienienia, które swędzi bądź piecze po stan w którym z pochwy wydostają się białe upławy przypominające biały ser.