Jak wygląda grzybica żołędzi?

Dzień dobry, chciałbym żeby Pan/i opisał/a mi jak wygląda grzybica żołędzi, gdyż na swojej żołędzi zauważyłem następujące zmiany: na końcu żołędzi na najszerszej części dookoła żołędzi pojawiła się ciemnoczerwona obłoczka (lekko wypukła) z białymi malutkimi krostkami, czasami piecze i swędzi, na reszcie żołędzi mam malutkie czerwone kropki;) Czy to grzybica, i jak wygląda grzybica? Z góry dziękuje i pozdrawiam:)

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam

U mężczyzn zmiany o charakterze grzybiczym w obrębie okolic  intymnych dotyczą żołędzi, napletka, cewki moczowej, a czasem okolic odbytu  i przebiegają pod postacią zaczerwienionych, opuchniętych ognisk, czasem pokrytych białym nalotem. Odczuwalne jest swędzenie i pieczenie w w/w okolicy, a także ból, przy oddawaniu  moczu.
Czasem widoczna jest wydzielina z cewki moczowej.

Pozdrawiam