Jak wygląda leczenie gruczolakoraka prostaty?

Witam!Rozp-gruczolakorak wg Gleason 9/4 5/.1.Plat prawy-utkanie raka obecnie we wszystkich bioptatach/60%,50%,50%,50%,50% pow./2. Plat lewy -utkanie prostaty bez cech rrozrostu nowot.Pytania-1.PSA -grudzien 2016-18,700 ng/ml-PSA sierpien 2017-19,620 ng/ml-czy ten wzrost PSA jest duzy/normalny,maly/?2.Czy cwiczenia fizyczne maja byc ograniczone? 3.Jaka dieta jest wskazana-a co kategorycznie zabronione?4.Czy organizm czlowieka/uklad immunol./cokolwiek robic,zeby zniszczyc raka?5.Jaka temperatura jest lepsza-nizsza,wyzsza,normalna?Prosze o dokladna odpowiedz,bo mam jeszcze badania i z urologiem spotkam sie za 2m-ce,a zapmnialem sie spytac o to podczas oglaszania wyroku))Pozdrawiam y

Lek. Tomasz Budlewski

Konievzne odpowiednie leczenie urologiczne być może zabieg operacyjny proszę koniecznie wcześniej udac się do urologa - onkologa