Jak wygląda leczenie po próbie samobójczej?

Witam, Jestem na oddziale psychiatrycznym po próbie samobójczej. Sytuacja wygląda tak, że podciąłem sobie nadgarstek, połknąłem tabletki i popiłem alkoholem i gdy znalazła mnie dziewczyna, zadzwoniła po karetkę. Zawieziony wieczorem do szpitala, próbowałem uciec z SORu dwukrotnie. Rankiem przewieziono mnie do szpitala psychiatrycznego na oddział zamknięty, zgodziłem się na leczenie i przyjazd tutaj. Jestem tu od czwartku rano i chciałbym się dowiedzieć jak najszybciej mógłbym stąd wrócić do domu? Mam chęci leczyć się prywatnie i iść na terapie. Lekarka powiedziała, że najszybciej wyjdę we wrześniu i stwierdziła, ze mam myśli samobójcze, gdzie nie było ze mną żadnej rozmowy, poza wywiadem podczas przyjęcia.

Witam,

uważam, że podjął Pan bardzo dobrą decyzję godząc się na pozostanie na oddziale oraz leczenie. Najlepsze co może Pan teraz zrobić to zadbać o siebie. W szpitalu będzie Pan pod specjalistyczną opieką, której obecnie potrzebuje. Proszę zaufać ludziom, którzy chcą Panu pomóc. Na terapię w trybie ambulatoryjnym przyjdzie czas, gdy lekarze zdecydują, że może Pan opuścić szpital. Lekarze mają ogromne doświadczenie i wiedzą co obecnie jest dla Pana wskazane.

Pozdrawiam,
M.Kęsek-Strózik