Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak wygląda leczenie przy uszkodzonym OUN?

Mam uszkodzenie OUN. zostalam skierowana do neurologa i okulisty, bo procz objawow uszkodzenia mam zaburzenia czucia i widzenia. neurolog wykonal TKglowy bez kontrastu, a okulista nie stwierdzil nic w "swojej" dziedzinie i również zasugerował TK. Nie wykazalo ono zmian, ale lekarze mowia ze zostalo za pozno zrobione. w zwiazku z tym chce zapytac jak bedzie wygadalo moje dalsze leczenie(jeszcze troche poczekam na wizyte u neuro) oraz jakie bede dalsze badania i czy bede miala operacje mozgu?
KOBIETA, 23 LAT 10 miesięcy temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Ponieważ nie ma informacji jaka jest przyczyna uszkodzenia OUN mogę tylko poradzić dość ogólnie. W przypadku uszkodzeń OUN standardowym sposobem leczenia są różne modyfikacje PNF oraz NDT (metody fizjoterapeutyczne). Certyfikowany terapeuta powinien poradzić sobie z problemem.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety