Jak wygląda leczenie schorzeń typu ED?

Witam, mam 23 lata, 175cm wzrostu i waze 50 i pol kg. Nie jestem zdiagnozowana ale wiem ze moge miec ED. Nie jem wcale, lub np. filizanke rozwodnionej owsianki na 2-3dni, zdarza sie ze objadam sie i wymiotuje, mam tez sklonnosci do depresji i okaleczania, pare prob samobojczych za soba. Moj stan zdrowia ostatnio znacznie sie pogorszyl, trace juz sily. Chciabym isc do specjalisty ktory moglby mi pomoc. Do kogo najpierw powinnam sie skierowac? Jak moze wygladac leczenie tego typu schorzen?

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać i działać.

Zachęcam Panią do jak najszybszego kontaktu z Poradnią zdrowia psychicznego, lub z Poradnią leczenia zaburzeń odżywiania.

O skierowanie w ramach NFZ-tu, proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu.
Gdyby potrzebowała Pani pilnych wskazówek, proszę telefonicznie skierować się do Centrum interwencji kryzysowej, np. w Krakowie, tel. 12/421 92 82.

Życzę Pani wszystkiego, co dobre,
Irena Mielnik-Madej