Jak wygląda operacja odbytu?

witam mam pytanie moja córka ma kolostomnie czasowa niebawem bedzie miała wpuszczny kontrast. potem operacje odbytu plastyka poniewaz ma usadowiony odbyt koło pochwy chcia am zapytac jak mniej wiecej wyglonda operacja odbytu? ile mniej wiecej spedza sie czas w szpitalu oraz czy po takiej operacji dziecko bedzie hegarowane? pozdrawiam serdecnie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O szczegółach planowanego zabiegu proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym córki. Z pewnością zostaną wyjaśnione wszelkie wątpliwości.