Jak wygląda operacja usunięcia kaletki maziowej z biodra?

Witam, chciałabym zapytać jak wygląda operacja usunięcia kaletki maziowej z biodra. Rozmawiałam dziś z chirurgiem i postanowił nie dawać mi więcej zastrzyków ( dziś był trzeci i ostatni ) i prosił o rozważenie zabiegu. Czy wiążą się z nim jakieś powikłania i jak długo się po nim dochodzi do siebie. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam. Samo cięcie i powstała blizna może budzić zrozumiałe opory. Pronował bym jeszcze spróbować PRP (Platelet-rich plasma) - pobieramy krew z żyły i po odwirowaniu ostrzykujemy chore miejsce z rewelacyjnymi efektami. Trochę kosztowne lecz warto spróbować.