Jak wygląda pierwsza wizyta u ginekologa z podejrzeniem ciąży?

Pomocy boję się pierwszej wizyty u ginekologa.. Ostatnią miesiączkę miałam 16-21 stycznia, 20lutego robiłam dwa testy, które wyszły pozytywnie. Objawy ciąży mam co niektóre piersi mi się powiększył... Ale co teraz? Wizyta u ginekologa zbieram się od 3 dni ale strasznie się boje jak taka wizyta wygląda, co ginekolog robi?

Lek. Katarzyna Szymczak

Lekarz zbierze dokładny wywiad, zbada panią ginekologiczne na fotelu oraz wykona usg przez pochwę . Zleci także serie badań z krwi. Nie ma się czego obawiać.
Pozdrawiam