Aquafilling i powiększanie biustu

Witam. Interesuje mnie temat powiększania biustu, i szczególnie zainteresowała mnie metoda Aquafilling. W związku z tym, chciałabym poznać opinię na temat powiększenia biustu Aquafilling, czy to jest bezpieczne? A może znają Państwo jakieś dobre kremy albo tabletki, które skutecznie pomogłyby mi przy powiększeniu biustu. Bo szczerze, to mam kompleksy z powodu braku biustu. Przede wszystkim proszę jednak o informacje na temat metody Aquafilling, na czym polega i jak dokładnie wygląda zabieg powiększenia piersi tą metodą? Jakie preparaty są używane w metodzie Aquafilling? Czy są one bezpieczne dla zdrowia? Chciałabym się też dowiedzieć, jak wygląda powrót do normalnego funkcjonowania po takim zabiegu? Czy po powiększaniu biustu metodą Aquafilling zostają duże blizny? Bardzo proszę o pomoc i porady dotyczące mojego problemu. Z góry dziękuję.

Szanowna Pani,
szczerze odradzam wszystkie preparaty wstrzykiwane w piersi

dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej