Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Witam zapraszam do poczytania o Aquafilingu http://www.medestetica.com.pl/aquafilling-powiekszanie-biustu-nowosc.

Tabletkami i maściami biustu nie powiększy się.

Aquafilling – powiększanie biustu Aquafilling® bodyline jest innowacyjnym preparatem wypełniającym, stosowanym do modelowania i konturowania ciała: powiększania biustu, powiększania pośladków i modelowanie łydek oraz ramion. Aquafilling® bodyline to żel hydrofilowy, który składa się w 98 % z soli fizjologicznej i 2% poliamidu.

Wskazania

zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi asymetria piersi korekta defektów piersi, np. wyrównanie ubytków po zabiegach korekcja kształtu i wielkości pośladków korekta defektów pośladków, np. deformacji pooperacyjnych asymetria pośladków, wrodzona dysproporcja „płaskie pośladki” korekta wad tkanek miękkich różnej etiologii, np. po zabiegu liposukcji Przeciwwskazania

ciąża brak krzepliwości krwi Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Preparat Aquafilling® bodyline jest wstrzykiwany pod gruczoł piersiowy lub pod gruczoł i pod mięsień zgodnie z opracowanymi technikami podania za pomocą kaniuli.

Efekt

Efekt utrzymuje się co najmniej 5 lat na podstawie danych producenta. Końcowy efekt można zaobserwować już 7 dni po zabiegu (kiedy znikną obrzęki i po absorpcji roztworu podawanego jako znieczulenie miejscowe). Jest to zabieg o niewielkiej inwazyjności. Do codziennych czynności może wrócić już 24 godziny po zabiegu. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki i bezbolesny. Ze względu na brak chirurgicznych nacięć do minimum zmniejszone jest ryzyko powstania blizn i bliznowców.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu zaleca się noszenie bielizny modelującej przez 3-4 tygodnie po zabiegu, wykonywanie delikatnego masażu okolic poddanych zabiegowi według zaleceń lekarza, unikanie ucisku na okolice poddane zabiegowi, unikanie ćwiczeń, które są związane z napinaniem partii mięśniowych występujących w okolicy poddanej zabiegowi.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Szanowna Pani, szczerze odradzam wszystkie preparaty wstrzykiwane w piersi dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy