Jak wygląda śluz okołoowulacyjny?

Witam,
mianowicie mam 28 lat i staram się o drugie dziecko. Pół roku temu miałam aborcję, teraz pragnę mieć dziecko, a nie mogę zajść w ponowną ciążę/ Współżyję z chłopakiem codziennie lub co drugi dzień i żadnych skutków.
Pomóżcie proszę mi, jeszcze chciałam dodać, że gdy sprawdzam śluz to nie miałam jeszcze jak korze jajko, Czy ja jestem niepłodna?
W których dniach po miesiączce miałabym się kochać i jakie są sposoby by plemniki spłynęły głęboko do macicy? Aha i jeszcze jedno, okres dostaję co 28 29 dni.
Dziękuję z góry

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam,
mianowicie mam 28 lat i staram się o drugie dziecko. Pół roku temu miałam aborcję, teraz pragnę mieć dziecko, a nie mogę zajść w ponowną ciążę/ Współżyję z chłopakiem codziennie lub co drugi dzień i żadnych skutków.
Pomóżcie proszę mi, jeszcze chciałam dodać, że gdy sprawdzam śluz to nie miałam jeszcze jak korze jajko, Czy ja jestem niepłodna?
W których dniach po miesiączce miałabym się kochać i jakie są sposoby by plemniki spłynęły głęboko do macicy? Aha i jeszcze jedno, okres dostaję co 28 29 dni.
Dziękuję z góry

Witam.
Śluz w okresie okołoowulacyjnym niekoniecznie musi przypominać surowe białko jaja kurzego. Często tak jest, ale nie zawsze. Czasem jest on nawet białawy. Charakterystyczne jest natomiast zwiększenie się jego obfitości.
Póki co, starają się Państwo dość krótko. Zazwyczaj zaczynamy się martwić i diagnozować przyczyny niepowodzenia w zajściu w ciążę dopiero po roku nieskutecznych starań. Proszę więc nieco się uspokoić i dać sobie czas.
Pozdrawiam!