Jak wygląda wysuwanie żuchwy?

Dzień dobry, chaiałam się spytać czy jest możliwość przejścia przez zabieg chirurgiczny wysuwający żuchwę po zaleczeniu zgryzu całkowitego kamuflażem. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale leczenie zakończyło się ok. 5 lat temu. Jeśli kogoś interesuje tło, to proszę bardzo: W wieku siedmiu lat dentystka stwierdziła u mnie zgryz całkowity. Zostałam z miejsca skierowana do ortodonty, jednak zabrano mnie do niego siedem lat później. Zalecił zabieg chirurgiczny mający na celu m. in poprawę proporcji twarzy, jednak na moje nieszczęście rodzice zarządzili kamuflaż... Wyrwano mi górne czwórki, ściśnięto górny łuk zębowy i tak dalej. W efekcie mam piękny uśmiech i dalej ptasi profil. Świadomie, choć już w dużym stopniu automatycznie, opuszczam i wysuwam żuchwę by jakoś to zamaskować. Jednak moja twarz dalej nie wygląda najlepiej, zwłaszcza z boku. Dodatkowo (podejrzewam, że właśnie przez to zachowanie) chyba zaczynam mieć problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym- często słyszę jak strzela i trzeszczy, czasami boli. Pojawiła się też drobna asymetria w zarysie żuchwy, której kilka lat temu raczej nie było. Nie jestem w stanie trzymać mojej żuchwy "normalnie" bo wyglądam w tedy obrzydliwie. Bardzo bym chciała poddać się temu zabiegowi, który miał wysunąć moją żuchwę, ale nie wiem czy po zrobionym kamuflażu jest to w ogóle możliwe.

Konieczna jest u Pani dokładna diagnoza aktualnego stanu - położenia szczęki i żuchwy, ich wzajemnej relacji, stanu stawu skroniowo żuchwowego, asymetrii czaszkowej i płaszczyzny zgryzu, a także rodzaju wady postawy. Zarówno szczęka jak i żuchwa mogą być zbyt krótkie albo przesunięte do tyłu - albo jedno i drugie. Scenariuszy poprawy Pani zgryzu jest zbyt wiele by można było bez badania wskazać optymalne rozwiązanie. Pozdrawiam