Jak wygląda zabieg plastyki pochwy po porodach?

Witam mam pytanie dotyczace plastyki pochwy a wlasciwie krocza po porodacch dwoch ,mam rozciecie bylo to zle zszyte i sie rozeszlo ,jaki koszt zabiegu jakie szanse na normalne funkcjonowanie pozdr

Witam. Jestem chirurgiem i chirurgiem dziecięcym - a opisane zabiegi to domena ginekologa, tak więc proszę o wybaczenie ale nie mam koniecznych doświadczeń by odpowiedzieć na to pytanie.