Jak wygląda zabieg usunięcia kaszaka?

CZY USUNIECIE KASZAKA NA GLOWIE (DUZEGO) NIESIE ZA SOBA JAKIES SKUTKI UBOCZNE? GDZIE PRZEPROWADZA SIE TAKI ZABIEG? CZY MOZNA INACZEJ USUNAC CZY TYLKO PRZEZ ZABIEG HIRURGICZNY? JAK TO DLUGO TRWA SAM ZABIEG ORAZ LECZENIE ?

Witam , prosze udać się na konsultację do najbliższej por.chirurgicznej , gdzie chirurg , po zbadaniu Pana oceni stan obecny , zaplanuje możliwe leczenie JEDYNE OPERACYJNE KASZAKA i przedstawi propozycje! ja , na odleglość , nie jestem w stanie ocenić sytuacji i udzielić autorytatywnej odpowiedzi! z.żurawski

Przedstawione pytania warto zadać chirurgowi podczas osobistej konsultacji. Proszę pamiętać, że każda sytuacja jest inna. O rokowaniu i przebiegu zabiegu można więcej powiedzieć po zbadaniu pacjenta. Ogólnie zabieg usunięcia kaszaka jest zabiegiem prostym i raczej nie daje powikłań,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel